Nicolamore Home

  • 90 m²
  • 3 sovrum
  • 1 badrum

Lägenheten Nicolamore Home Neapel med 3 sovrum, som har plats för upp till 6 gäster, ligger i distriktet Yonge - Dundas, ungefär 5 minuter till fots från San Gregorio Armenos kyrka. WiFi erbjuds för både affärs- och fritidsaktiviteter.

På detta boende kan gästerna utnyttja hårtorkar, badlakan och handdukar i badrummet. Du har också tillgång till en bidé, en separat toalett och en dusch.

Lägenheten Nicolamore Home erbjuder gästerna ett komplett kök samt matplats.

Gästerna kan besöka Castel dell'Ovo ungefär 2 km bort. Sevärdheterna inkluderar Neapels katedral, i närheten av den här 90 m² stora lägenheten. Populära sevärdheter i närheten av lägenheten Nicolamore Home inkluderar Gesu Nuovo-kyrkan, som ligger mindre än 9 minuter bort till fots. Tågstationen Napoli Piazza Garibaldi är belägen mindre än 1 km från lägenheten.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Nicolamore Home Neapel
Seven Winds Suite
Mobilpris

Seven Winds Suite

8.5
Fantastiskt 95 recensioner
67 m från boendet
USD 119 USD 107
per natt
Deluxe Maison Pochet
Mobilpris

Deluxe Maison Pochet

8.5
Fantastiskt 25 recensioner
79 m från boendet
USD 299 USD 269
per natt
Dohome Napoli
Mobilpris

Dohome Napoli

7.0
Bra 17 recensioner
85 m från boendet
USD 245 USD 221
per natt
    Hur man tar sig till hotellet

    Flygplatser

    Neapels internationella Flygplats
    9 km

    Tågstationer

    Naples central train station
    1,2 km

    Faciliteter

    Internet

    • Gratis Wi-Fi på offentliga platser

    Parkering

    • Parkering

    Boendetjänster

    • Affärer/kommersiell service

    I köket

    • Köksgeråd

    För barn

    • Barnsängar

    I rummen

    • Luftkonditionering
    • Matbord
    • Strykservice

    Utrustning

    • LCD-TV

    Allmänna faciliteter

    • Brandsläckare
    • Nyckelåtkomst

    Husdjur

    • Husdjur tillåtna

    Viktig information

    Incheckning: från 14:00 till 20:00
    Utcheckning: från 08:00 till 10:00
    Licensnummer15063049EXT4331,IT063049C2TJXFLTIX
    Vanliga frågor
    • Finns det gratis Wi-Fi i lägenheten Nicolamore Home?
      Internet tillhandahålls gratis i lägenheten Nicolamore Home.
    • Är det tillåtet att bo med husdjur lägenheten Nicolamore Home?
      Visst, lägenheten Nicolamore Home tillåter husdjur.
    • Hur stort är lägenheten Nicolamore Home?
      Lägenheten Nicolamore Home har en total yta på 90 m².
    • Ligger denna lägenhet nära tågstationen?
      Napoli Piazza Garibaldi tågstation ligger 1 km från denna lägenhet.

    Läge

    Map
    I närheten

    Flygplatser

    Neapels internationella Flygplats
    9 km

    Tågstationer

    Naples central train station
    1,2 km

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Nicolamore Home Neapel

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng